2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subministrament i obres d'instal·lació per a la substitució parcial de les llumeneres de la Urbanització de Cala en Porter al municipi d'Alaior, les quals es detallen en els projectes redactats per l'enginyer, Gabriel Pérez Aguilar, següents: - Projecte de substitució parcial llumeneres Cala en Porter, - Projecte de substitució parcial llumeneres Cala en Porter Fase II
Beschreibung: Subministrament i obres d’instal·lació per a la substitució parcial de les llumeneres de la Urbanització de Cala en Porter al municipi d’Alaior, les quals es detallen en els projectes redactats per l’enginyer, Gabriel Pérez Aguilar, següents: - Projecte de substitució parcial llumeneres Cala en Porter, (signat amb data 11/07/2024). - Projecte de substitució parcial llumeneres Cala en Porter Fase II, (signat amb data 12/05/2025).
Interne Kennung: 11720/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928530 Straßenlaternen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000