See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proširenje i nadogradnja sustava video nadzora, postavljanje kontrole pristupa
Beschreibung: Proširenje i nadogradnja sustava video nadzora, postavljanje kontrole pristupa.
Interne Kennung: 155/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: V. PP Zagreb - sustav kontrole pristupa i sustav video nadzora
Beschreibung: V. PP Zagreb - sustav kontrole pristupa i sustav video nadzora
Interne Kennung: 155/26-1
Los: LOT-0002
Titel: PP Sveti Ivan Zelina - sustav video nadzora
Beschreibung: PP Sveti Ivan Zelina - sustav video nadzora
Interne Kennung: 155/26-2
Los: LOT-0003
Titel: PP Velika Gorica - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: PP Velika Gorica - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-3
Los: LOT-0004
Titel: PP Ivanić Grad - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: PP Ivanić Grad - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-4
Los: LOT-0005
Titel: PP Sesvete (IX. PP Zagreb) - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: PP Sesvete (IX. PP Zagreb) - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-5
Los: LOT-0006
Titel: IV. PP Zagreb - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: IV. PP Zagreb - proširenje i nadogradnja postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-6
Los: LOT-0007
Titel: VI. PP Zagreb - zanavljanje/zamjena postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: VI. PP Zagreb - zanavljanje/zamjena postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-7
Los: LOT-0008
Titel: PP Vrbovec - zanavljanje/zamjena postojećeg sustava video nadzora
Beschreibung: PP Vrbovec - zanavljanje/zamjena postojećeg sustava video nadzora
Interne Kennung: 155/26-8