2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy samochodów osobowych segmentu C, samochodów osobowych segmentu D, samochodów osobowo-terenowych. 2. Dostawa samochodów osobowych segmentu C a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, fastback, kombi, hatchback, kombivan, SUV, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 280 sztuk. 3. Dostawa samochodów osobowych segmentu D a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, kombi, hatchback, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 50 sztuk. 4. Dostawa samochodów osobowo-terenowych a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1G, N1G spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6, . b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu typu: pick-up, kombi, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 30 sztuk. 5. Na potwierdzenie, że oferowane samochody spełniają wymagania Zamawiającego, Zamawiający będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, w postaci: Wzór świadectwa zgodności WE dla pojazdów kompletnych lub kopia Certyfikatu zgodności WE dla pojazdów kompletnych. Zamawiający będzie informował Wykonawców o konieczności dołączania do oferty przedmiotowych środków dowodowych każdorazowo w zaproszeniach do składania ofert. 6. Zamawiający będzie wzywał do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 107 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 9. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 10. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 305346-2025
Interne Kennung: ZP.35.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/pn/MLP-POLI/demand/210013/notice/public/details Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodów osobowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia udzielanego w ramach DSZ jest dostawa 2 szt. samochodów segment D o nadwoziu kombi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych pojazdów zawiera załącznik nr 3 do Zaproszenia – Specyfikacja techniczna. 3. Wykonawca dostarczy pojazdy do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na każdy dostarczony pojazd zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 3 do Zaproszenia (Specyfikacja techniczna), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Naprawy gwarancyjne, usługi serwisowe oraz usługi wykonywane w ramach kampanii serwisowych, realizowane będą w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów na terenie województwa małopolskiego. W przypadku gdy Wykonawca nie wskaże autoryzowanego serwisu na terenie województwa małopolskiego, zapewni we własnym zakresie i bez dodatkowego wynagrodzenia transport pojazdu do autoryzowanego serwisu w innej lokalizacji w celu wykonania naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej lub usług wykonywanych w ramach kampanii serwisowych, po czym dostarczy pojazd z powrotem do siedziby Zamawiającego. 6. Do każdego wydanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć (sporządzone w języku polskim) dokumenty określone w załączniku nr 3 do Zaproszenia (Specyfikacja techniczna - p. VII). 7. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp 8. Termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZP.35.12.2025
Menge: 380 Stück