See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – dodávka nábytku a vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm. Konkrétně se jedná o dodávku nábytku, měřicích přístrojů, výpočetní techniky a řídicích systému.
Interne Kennung: 2026007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 38300000 Messinstrumente, 39160000 Schulmöbel, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213300 Tischcomputer, 32342000 Lautsprecher, 38652120 Videoprojektoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka řídicích systémů
Beschreibung: Předmětem části 4 veřejné zakázky je dodávka řídicích systémů do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung: 2026007/4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka výpočetní techniky
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung: 2026007/3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213300 Tischcomputer, 32342000 Lautsprecher, 38652120 Videoprojektoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka měřicích přístrojů
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka měřicích přístrojů do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung: 2026007/2
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka nového nábytku a vybavení do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung: 2026007/1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel