601505-2026 - Ergebnis
Kroatien – Programmierung von Anwendersoftware – Usluga nadogradnje OOTS platforme (Once-Only Technical System) u svrhu izdavanja PuB-EAA potvrda atributa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga nadogradnje OOTS platforme (Once-Only Technical System) u svrhu izdavanja PuB-EAA potvrda atributa
Beschreibung: Usluga nadogradnje OOTS platforme (Once-Only Technical System) u svrhu izdavanja PuB-EAA potvrda atributa obuhvaća usluge analize, projektiranja, implementacije, integracije, testiranja i puštanja u rad nadogradnji postojeće OOTS platforme te povezivanja nacionalnih registara i e-usluga na OOTS platformu, u opsegu potrebnom za uspostavu i funkcioniranje hrvatskog ekosustava EUDI lisnice.
Interne Kennung: 173/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0000