2. Verfahren
Verfahren
Titel: POPRAWA EFEKTYWNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI E-USŁUG GMINY ZARZECZE
Beschreibung: Przedmiotem zadania inwestycyjnego pn. POPRAWA EFEKTYWNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI E-USŁUG GMINY ZARZECZE współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23 w następującym zakresie: Część 1 : Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem: - Zestawy komputerowe - Oprogramowanie antywirusowe - Oprogramowanie biurowe - Zasilacze awaryjne - Zasilanie awaryjne serwerowni Część 2 : Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami: - Uruchomienie i wdrożenie systemu EZD RP, szkolenie pracowników - Oprogramowanie dziedzinowe - Integracja EZD z System GIS, opieka gwarancyjna i serwisowa - System planowania i Realizacji Budżetu Gminy, opieka gwarancyjna i serwisowa - Platforma mieszkańca , opieka gwarancyjna i serwisowa - Udostępnieniem e-Usług, system e-woda Publicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Miejscem Realizacji zamówienia jest Gmina Zarzecze
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem:
Beschreibung: Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami
Beschreibung: Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami