See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herstellingen en onderhoudsbeurten voor vrachtwagens en bussen, onderverdeeld in 5 percelen
Beschreibung: Herstellingen en onderhoudsbeurten voor vrachtwagens en bussen, onderverdeeld in 5 percelen
Interne Kennung: 2026-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk NISSAN
Beschreibung: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk NISSAN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk MERCEDES
Beschreibung: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk MERCEDES
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk RENAULT
Beschreibung: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk RENAULT
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk IVECO
Beschreibung: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk IVECO
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk VOLVO
Beschreibung: Herstellingen, onderhoudsbeurten en andere diensten voor voertuig(en) van het merk VOLVO
Interne Kennung: 5