See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf dertien voertuigen teams Groen- en infrabeheer
Beschreibung: Het betreft de levering van 13 verschillende motorvoertuigen. Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak, vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak, één smal voertuig met enkele cabine en open laadbak en één voertuig met enkele cabine en open laadbak voorzien van een kraan. 13
Interne Kennung: 71252-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Levering voertuigen. Procedure is opgedeeld in 4 percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 34210000 Fahrzeugkarosserien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak 6
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak 5
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Eén smal voertuig met enkele cabine en open laadbak. 1
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Eén voertuig met enkele cabine en open laadbak voorzien van een kraan (voor het plaatsen en vervangen van verkeersborden) 1
Interne Kennung: 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 71252-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Levering voertuigen. Procedure is opgedeeld in 4 percelen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34142300 Camiones volquete, 34144700 Vehículos utilitarios, 34144900 Vehículos eléctricos, 34210000 Carrocerías para vehículos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4
Identificador interno: 4