See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, Levering en Installatie van Klimaatkamer
Beschreibung: De Universiteit Antwerpen, Departement Fysica, wenst over te gaan tot de aankoop, het ontwerp, de levering en de installatie van een volledig uitgerust ISO 7 / GMP Grade C cleanroom labo in BlueApp (casco 41–42). Het cleanroomconcept is gebaseerd op het box‑in‑boxprincipe, met een PAL en MAL gericht naar casco 41.
Interne Kennung: PPP0IA-739/6478/26013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26013_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 39717000 Ventilatoren und Klimageräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie bijlage inhoudelijke specificaties.)