2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2027 roku.
Beschreibung: 1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2027 roku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: a) CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I, b) CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II, c) CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej, d) Część IV- odbiór, transportu i zagospodarowania odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odpady komunalne sektor I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny w workach od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 3) Wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielolokalowej (pow. 5 lokali) w pojemniki do segregacji odpadów, a mieszkańców w zabudowie pozostałej, w worki służące do zbierania odpadów komunalnych w okresie obowiązywania umowy zebranych w sposób selektywny. Zamawiający dopuszcza wyposażenie nieruchomości w sprawne, nieuszkodzone pojemniki używane,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Odpady komunalne sektor II
Los: LOT-0003
Titel: Odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi polegającej na wyposażeniu obiektów użyteczności publicznej, należących do Gminy Stargard w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych oraz ich odbiór, transport i zagospodarowanie z częstotliwością co 2 tygodnie.
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transportu i zagospodarowania odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie gminy Stargard. 2. Dbałość o standard świadczonej usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
Options:
Description of the options: .
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Szczeciński (PL428)