2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hagenbestek gemeente Nijmegen
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhouden van de (blok) hagen binnen de gemeente Nijmegen. Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Bestek. Circa 28.2000m2
Interne Kennung: 2025/DAR/OMI/08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Hagenbestek gemeente Nijmegen, wijken: Centrum, Oost, Oud-West, Nieuw-West & Zuid 132.000m2
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitbreiding areaal: Opdrachtgever heeft de optie het areaal hagen uit te breiden of te verkleinen gedurende de looptijd, tot maximaal de omvang van het andere perceel. Uitbreidingen/verkleiningen worden afgerekend tegen de in het prijzenblad/inschrijfstaat opgenomen (verreken)prijzen; opdrachtgever heeft geen afnameplicht. Meerwerk / aanvullende werkzaamheden: Opdrachtgever kan aanvullende, met de opdracht samenhangende werkzaamheden (bijv. extra knipbeurten, incidenteel herstel/calamiteiten, kleine aanplant/vervanging van hagen) optioneel afnemen via opdrachtbonnen, tegen prijzen uit het prijzenblad of vooraf overeengekomen verrekenprijzen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Hagenbestek gemeente Nijmegen, wijken: Dukenburg, Lindenholt & midden 150.000m2
Interne Kennung: 2