See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, plaatsing, indienststelling en opleiding in het kader van de upgrade en update van het MRI-systeem Ingenia Elition X 3T
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de upgrade van de bestaande Philips ElitionX MRI-installatie, inclusief de levering en implementatie van bijkomende hardware- en softwareupgrades, alsook een MR-softwaresubscription.
Interne Kennung: PPP103-2786/6410/2026-SJB-01-166-BD
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113100 Magnet-Resonanz-Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-SJB-01-166-BD_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie bestekdocumenten)