2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare PAINE CU SECARA 600 g, feliata pentru unitatile din Municipiul Slobozia, Movila, Tandarei, Fetesti
Beschreibung: Prin obiectul de activitate, Direcția Generala de Asistență Socială și Protecția Copilului Ialomița oferă servicii de găzduire și îngrijire pentru copii aflați în dificultate, precum și pentru persoane adulte cu dizabilități sau persoane vârstnice cu sau fără dizabilități. Painea este necesara în vederea asigurării hranei beneficiarilor măsurilor de protecție specială, găzduiți în unitățile din subordinea D.G.A.S.P.C. Ialomița, făcând parte din meniul beneficiarilor asistați de către D.G.A.S.P.C. Ialomița. Produsele care fac obiectul achiziției, vor fi furnizate fiecărei unități din subordinea D.G.A.S.P.C. Ialomița, conform contractului. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor: 15 zile. Autoritatea contractanta va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificare / informațiilor suplimentare, în a 10-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, conform OUG 107/2017.
Interne Kennung: 9670462_2026_PAAPD1626667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Natura si cantitatile produsului se regasesc in caietul de sarcini la sectiunea 3.3. Cantitatile celui mai mare contract subsecvent sunt: minim 14.441 bucati / maxim 16.045 bucati
Interne Kennung: 1