See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łóżek szpitalnych wraz z wyposażeniem medycznym – 18 pakietów
Beschreibung: Dostawa łóżek szpitalnych wraz z wyposażeniem medycznym – 18 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 460173-2026
Interne Kennung: ZP 37/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Łóżko szpitalne z wagą
Beschreibung: Pakiet nr 1- Łóżko szpitalne z wagą
Interne Kennung: Pakiet nr 1-Łóżko szpitalne z wagą
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Łóżko szpitalne dla pacjenta dorosłego
Beschreibung: Pakiet 2 – Łóżko szpitalne dla pacjenta dorosłego
Interne Kennung: Pakiet 2 – Łóżko szpitalne dla pacjenta dorosłe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Łóżko szpitalne dla dzieci
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Łóżko szpitalne dla dzieci
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Łóżko szpitalne dla dzieci
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Łóżeczko wanienka dla niemowląt
Beschreibung: Pakiet nr 4- Łóżeczko wanienka dla niemowląt
Interne Kennung: Pakiet nr 4- Łóżeczko wanienka dla niemowląt
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Stolik z blatem bocznym
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Stolik z blatem bocznym
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Stolik z blatem bocznym
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- Wózek leżący do transportu pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 6- Wózek leżący do transportu pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 6- Wózek leżący do transportu pacjenta
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Wózek do transportu pacjenta z napędem
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Wózek do transportu pacjenta z napędem
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Wózek do transportu pacjenta z napędem
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8- Wózek do transportu pacjenta z napędem i wagą
Beschreibung: Pakiet nr 8- Wózek do transportu pacjenta z napędem i wagą
Interne Kennung: Pakiet nr 8- Wózek do transportu pacjenta z napędem i wagą
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Wózek do transportu pacjenta siedzącego
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Wózek do transportu pacjenta siedzącego
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Wózek do transportu pacjenta siedzącego
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Fotel zabiegowy elektryczny
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Fotel zabiegowy elektryczny
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Fotel zabiegowy elektryczny
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11- Fotel zabiegowy hydrauliczny
Beschreibung: Pakiet nr 11- Fotel zabiegowy hydrauliczny
Interne Kennung: Pakiet nr 11- Fotel zabiegowy hydrauliczny
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Fotel laryngologiczny ip
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Fotel laryngologiczny ip
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Fotel laryngologiczny ip
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Stół zabiegowy elektryczny
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Stół zabiegowy elektryczny
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - Stół zabiegowy elektryczny
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14- Wózek zabiegowy z nadstawką
Beschreibung: Pakiet nr 14- Wózek zabiegowy z nadstawką
Interne Kennung: Pakiet nr 14- Wózek zabiegowy z nadstawką
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Wózek ratunkowy
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Wózek ratunkowy
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - Wózek ratunkowy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Wieszak kroplówki mobilny
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Wieszak kroplówki mobilny
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - Wieszak kroplówki mobilny
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Podnośnik pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Podnośnik pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Podnośnik pacjenta
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Łóżko szpitalne średnie
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Łóżko szpitalne średnie
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - Łóżko szpitalne średnie