2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace špejcharu Stejskalova dvora v areálu zámku Zdiby_II
Beschreibung: Předmět plnění této zakázky je součástí projektu rekonstrukce zámeckého areálu v obci Zdiby v soukromém rodinném vlastnictví. Předmět plnění zahrnuje revitalizaci budovy špejcharu a jeho blízkého okolí tak, aby celkový prostor maximálně vyhovoval plánovanému budoucímu společenskému využití.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevření řízení podlimitní zakázky
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace