See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunkční hala-projektová dokumentace pro provádění stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby ve smyslu ust. § 3 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb (dále jen „PDPS“), na stavbu multifunkční haly (dále jen „Stavba“), navazující na již zpracovanou dokumentaci pro společné povolení Stavby, která tvoří přílohu zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje, aby PDPS byla zpracována digitálně metodou Building Information Modeling/Informační model budovy. Vybraný dodavatel je povinen při plnění respektovat související činnosti týkající se Stavby a poskytovat k nim nezbytnou koordinaci, poskytnout licenci k PDPS a jejímu hmotnému zachycení a poskytnout výkon autorského dozoru ke Stavbě v rozsahu PDPS. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: MFH - PD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001