See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring grondwaterkwaliteit - campagnes 2027 - 2029
Beschreibung: De opdracht voor de “Monitoring grondwaterkwaliteit - campagnes 2027-2029” bestaat erin om grondwaterstalen te nemen uit de putten van de grondwatermeetnetten van de VMM. De grondwaterstalen worden vervolgens geanalyseerd op een reeks parameters, met name de anorganische hoofdkationen en hoofdanionen met inbegrip van de stikstofcomponenten, enkele zware metaal- en zoutionen en de fysicochemische parameters. Op een selectie van de grondwaterstalen worden een uitgebreid aantal pesticiden, PFAS, TFA, farmaceutische stoffen en VOCl’s bepaald. Voor het merendeel van de genomen waterstalen dienen ionenbalansen te worden opgesteld. Bijkomend zijn peil- en dieptemetingen uit te voeren voor alle putfilters. Dit onderzoek betreft zowel “monitoring van toestand en trend” als “operationele monitoring” van de grondwaterkwaliteit in Vlaanderen. Het betreft een raamovereenkomst met 10 percelen
Interne Kennung: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71620000 Analysen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90733000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Wasserverschmutzung, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 1: West-Vlaanderen
Beschreibung: West-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 10: Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
Beschreibung: Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 2: Oost-Vlaanderen – Gent
Beschreibung: Oost-Vlaanderen – Gent
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 3: Antwerpen – Brussel
Beschreibung: Antwerpen – Brussel
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 4: Kempen
Beschreibung: Kempen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 5: Mechelen – Sint-Truiden – Houthalen
Beschreibung: Mechelen – Sint-Truiden – Houthalen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 6: Maaskant
Beschreibung: Maaskant
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 7: meetpunten met verziltingsproblematiek
Beschreibung: meetpunten met verziltingsproblematiek
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 8: Vlaams-Brabant en Limburg
Beschreibung: Vlaams-Brabant en Limburg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: VMM_KPIWGWW-SGB-BDM-2026-03 - 9: Antwerpen
Beschreibung: Antwerpen
Interne Kennung: 9