601694-2026 - Ergebnis
Rumänien – Beseitigung von kommunalem Müll – Achizitie „servicii de depozitare si gestionare deseuri din constructii si demolari cod 17 09 04, amestecuri de deşeuri de la construcţii şi demolări, altele decât cele specificate la 17 09 01, 17 09 02 şi 17 09 03 - maxim 30.000 tone, in baza unui ACORD CADRU, cu mai multe contracte subsecvente, ce se va derula pe o perioada de 12 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie „servicii de depozitare si gestionare deseuri din constructii si demolari cod 17 09 04, amestecuri de deşeuri de la construcţii şi demolări, altele decât cele specificate la 17 09 01, 17 09 02 şi 17 09 03 - maxim 30.000 tone, in baza unui ACORD CADRU, cu mai multe contracte subsecvente, ce se va derula pe o perioada de 12 luni
Beschreibung: Se doreste achizitionarea de servicii de depozitare si gestionare deseuri din constructii si demolari cod 17 09 04, amestecuri de deşeuri de la construcţii şi demolări, altele decât cele specificate la 17 09 01, 17 09 02 şi 17 09 03, in depozite autorizate si care sa nu se afle la o distanta mai mare de 25 kilometri fata de Craiova, in baza unui acord cadru cu mai multe contracte subsecvente, ce se va derula pe parcursul a 12 luni, Cantitatea maximă de deseuri din constructii si demolari estimată a fi depozitata, pe durata de derulare a acordului cadru de 12 luni, este de 30000 tone, iar cea minimă va fi de 9600 tone deseuri. Cantitatea estimata a celui mai mic contract subsecvent, (pentru o luna sau pana la atingerea cantitatii) este de aproximativ 800 tone de deseuri din constructii si demolari. Cantitatea estimata a celui mai mare contract subsecvent (pentru doua luni sau pana la atingerea cantitatii) este de aproximativ 5000 tone de deseuri din constructii si demolari. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 12 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 8 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 27969145/2025/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se doreste achizitionarea de servicii de depozitare si gestionare deseuri din constructii si demolari cod 17 09 04, amestecuri de deşeuri de la construcţii şi demolări, altele decât cele specificate la 17 09 01, 17 09 02 şi 17 09 03, in depozite autorizate si care sa nu se afle la o distanta mai mare de 25 kilometri fata de Craiova, in baza unui acord cadru cu mai multe contracte subsecvente, ce se va derula pe parcursul a 12 luni, Cantitatea maximă de deseuri din constructii si demolari estimată a fi depozitata, pe durata de derulare a acordului cadru de 12 luni, este de 30000 tone, iar cea minimă va fi de 9600 tone deseuri. Cantitatea estimata a celui mai mic contract subsecvent, (pentru o luna sau pana la atingerea cantitatii) este de aproximativ 800 tone de deseuri din constructii si demolari. Cantitatea estimata a celui mai mare contract subsecvent (pentru doua luni sau pana la atingerea cantitatii) este de aproximativ 5000 tone de deseuri din constructii si demolari.
Interne Kennung: 1