2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meten en Weten BGT 2026 (gezamenlijke aanbesteding)
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Altena, Goirle, Hilvarenbeek, Loon Op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Rucphen, Steenbergen, Sluis en Zundert, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het meten, registreren en muteren van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (hierna BGT), Basisregistratie Adressen en Gebouwen (hierna: BAG) en Waardering Onroerende Zaken (hierna: WOZ) aan te besteden. 10 gemeenten
Interne Kennung: K012192
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung, 71354300 Katastervermessung, 72310000 Datenverarbeitung, 72330000 Inhalte- oder Datenstandardisierung und -Klassifizierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mutatiesignalering en -detectie
Beschreibung: Er dient per deelnemende gemeente een mutatiesignalering gemaakt te worden op basis van de actuele fotovlucht (Ortho- en Stereobeelden) door deze te vergelijken met de actuele BAG, BGT, WOZ en eventueel andere aan te leveren registraties. 9 gemeenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.2.1 in de aanbestedingsleidraad voor de optie: Integrale BGT-BAG-WOZ mutatiedetectie
Los: LOT-0002
Titel: Mutatie inwinning en kartering
Beschreibung: Er dient op basis van een mutatiesignalering en/of op basis van de meldingen uit het landelijk Mutatiemeldingensysteem (MMS) en/of een mutatiemeldsysteem van opdrachtnemer een mutatiebestand gemaakt te worden met daarin alle gemuteerde, nieuwe en vervallen objecten uit de BGT. Hierbij moet rekening worden gehouden met de objecten die een relatie hebben met de BAG en WOZ en eventueel andere aangeleverde registraties zoals bovenbouw objecten en schuurtjes en dergelijke. Het betreft alleen het inwinnen en karteren van mutaties van objecten die geactualiseerd moeten worden en dus geen kaartverbeteringsacties. 8 gemeenten
Interne Kennung: 2