See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników laboratoryjnych do celów naukowo - badawczych na potrzeby Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników laboratoryjnych do celów naukowo - badawczych na potrzeby Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Przedmiot zamówienia składa się z następujących części: Część 1: Gazy; Część 2: Kwasy, zasady, sole (pilne); Część 3: Odczynniki; Część 4: Rozpuszczalniki (pilne); Część 5: Rozpuszczalniki-deuterowane; Część 6: Rozpuszczalniki-HPLC; Część 7: Rozpuszczalniki-HPLC (pilne); Część 8: Rozpuszczalniki LC-MS; Część 9: Żel i płytki TLC. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w danej części. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego dla danej części zostaną odrzucone. Złożona oferta musi zawierać cenę dla wszystkich pozycji podanych przez Zamawiającego w danej części. Zawartość poszczególnych części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2401-8/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 44832000 Lösungsmittel, 24100000 Gase, 24310000 Anorganische Grundchemikalien, 24323000 Technische Monocarbonfettsäuren, 24412000 Nitriersäuren, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1: Gazy
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający wskazuje minimalną wartość świadczenia stron w wysokości 30 % wartości brutto zamówienia podstawowego w każdej z części. Głównym przedmiotem działania Zamawiającego jest prowadzenie badań naukowych, które mają charakter eksperymentalny. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 31 ust. 2 w zw. z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji, zgodnie z którym przewidywana wartość zamówienia może zostać zwiększona do 50 % wartości zamówienia podstawowego bez konieczności zmiany umowy w tym zakresie. Skorzystanie z Prawa opcji jest wyłącznym prawem Zamawiającego. Wykonawca nie może składać roszczeń finansowych do Zamawiającego o niewykorzystaną część zamówienia opcjonalnego. Opcja dotycząca przedmiotu i wartości umowy. Maksymalna wartość opcji w poszczególnych częściach stanowi różnicę pomiędzy kwotą maksymalnej wartości brutto umowy, a kwotą przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Opcja dotycząca terminu obowiązywania umowy - Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 6 miesięcy, w przypadku gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego powiększona o wartość opcji (kwota wartości umowy). Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków dostawy określonych w umowie jako zamówienie podstawowe, w szczególności w zakresie terminu dostawy, płatności, okresu gwarancji.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część 2: Kwasy, zasady, sole (pilne)
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 02
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część 3: Odczynniki
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 03
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników laboratoryjnych do celów naukowo - badawczych na potrzeby Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.
Beschreibung: Część 4: Rozpuszczalniki (pilne)
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 04
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część 5: Rozpuszczalniki-deuterowane
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 05
Los: LOT-0006
Beschreibung: Część 6: Rozpuszczalniki-HPLC
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 06
Los: LOT-0007
Beschreibung: Część 7: Rozpuszczalniki-HPLC (pilne)
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 07
Los: LOT-0008
Beschreibung: Część 8: Rozpuszczalniki LC-MS
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 08
Los: LOT-0009
Beschreibung: Część 9: Żel i płytki TLC
Interne Kennung: ZP-2401-8/25-Część 09