601714-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa środków dezynfekcyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków dezynfekcyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPN-121/26/JSZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Środki dezynfekcyjne - część 1
BeschreibungŚrodki dezynfekcyjne - część 1
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Środki dezynfekcyjne - część 2
BeschreibungŚrodki dezynfekcyjne - część 2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Środki dezynfekcyjne - część 3
BeschreibungŚrodki dezynfekcyjne - część 3
Interne KennungCzęść 3
601714-2026 - Competition
Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków dezynfekcyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa środków dezynfekcyjnych
Internal identifier: PN-121/26/JSZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3