2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250103GPD Maaien ruw gras - onderhoud watergangen en natuurparken
Beschreibung: De gemeente Papendrecht besteedt maaien ruw gras, onderhoud watergangen en onderhoud natuurparken uit aan een deskundige partij. De vaste duur loopt van 1-januari-2026 tot en met 31-december-2027. De opdracht bevat een eenzijdige optie tot verlenging voor een periode tot en met 31-december-2029, onder gelijkblijvende voorwaarden. De optie tot verlenging kan door Partijen tot uiterlijk 3 (drie) maanden voor afloop van de lopende contracttermijn schriftelijk overeengekomen worden.
Interne Kennung: 250103GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het maaien van ruw gras en onderhoud van watergangen en natuurparken. Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad