2. Verfahren
Verfahren
Titel: L-EU-25-13 LC/MS Vrijwillige transparantie
Beschreibung: Zie documentatie Het LUMC is voornemens een opdracht voor de aanschaf van een high end LC-MS/MS systeem ten behoeve van de afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie te gunnen aan de onderneming Waters Chromatography B.V. gevestigd te Emmerblok 26, 4751 XE Oud-Gastel, Nederland. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Laag energieverbruik van de massaspectrometer (maximaal 1460W) en laag stikstofverbruik (23 L/min) ten behoeve van duurzaamheid 2. Door beperkte ruimte in het laboratorium en op de ionbench mag de maximale afmeting van het LCMS systeem niet groter dan 90cm(B) x 100cm(D) zijn. 3. Het LCMS systeem moet uitgerust zijn met een photomultiplier detector die heel het leven van de massaspectrometer zal meegaan. 4. De MS interface moet geschikt zijn om eventueel in d 1 Massaspectrometer + 10 jaar onderhoud
Interne Kennung: L-EU-25-13
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: L-EU-24-13 LC-MS / MS System
Beschreibung: Het LUMC is voornemens een opdracht voor de aanschaf van een high end LC-MS/MS systeem ten behoeve van de afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie te gunnen aan de onderneming Waters Chromatography B.V. gevestigd te Emmerblok 26, 4751 XE Oud-Gastel, Nederland. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Laag energieverbruik van de massaspectrometer (maximaal 1460W) en laag stikstofverbruik (23 L/min) ten behoeve van duurzaamheid 2. Door beperkte ruimte in het laboratorium en op de ionbench mag de maximale afmeting van het LCMS systeem niet groter dan 90cm(B) x 100cm(D) zijn. 3. Het LCMS systeem moet uitgerust zijn met een photomultiplier detector die heel het leven van de massaspectrometer zal meegaan. 4. De MS interface moet geschikt zijn om eventueel in de toekomst een Gas Chromatograaf te kunnen koppelen. 5. De MS kan snel in polariteit (positief/negatief) schakelen 4ms of kleiner om multiplex assays te kunnen draaien van stoffen die zowel positief als negatief ioniseren. 6. LCMS moet een zeer hoge gevoeligheid hebben (MRM Sensitivity ESI+ 1pg reserpine S/N > 5.000.000:1 en MRM Sensitivity ESI- 1pg chloramphenicol S/N > 5.000.000:1 gebruik makend van “unsmoothed” ruwe data). 7. Voor flexibiliteit moet de UPLC van het systeem uitgerust zijn met twee onafhankelijk verwarmde kolomovens voor 15cm kolommen inclusief twee 9-poorts, 8 posities stroomkeuzeklep, 8. Het Binaire UPLC systeem moet minimale piekverbreding hebben (<7ul en laag dwell volume <95ul) 9. De leverancier is meer dan 30 jaar actief binnen analytische chemie en heeft een primaire focus (specialist) op het technische gebied van LC-MS met een specifieke klinische afdeling met IVDR oplossingen. Voorgestelde opdracht een high end LC-MS/MS systeem incl. toebehoren en 10 jaar onderhoud Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Waters Chromatography B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 02-10-2025 vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer