601755-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Wyposażenie ruchome i zabudowy uzupełniające przestrzenie wystawiennicze i edukacyjnej” w podziale na 2 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie ruchome i zabudowy uzupełniające przestrzenie wystawiennicze i edukacyjnej” w podziale na 2 zadania
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia ruchomego i zabudów uzupełniających do przestrzeni wystawienniczych i edukacyjnych, w podziale na dwa zadania (dwie części): Zadanie nr. 1 Dostawa, montaż i rozmieszczenie wyposażenia meblowego w przestrzeniach biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51 Zadania 2 Wykonanie, dostawa i montaż indywidualnych, kompletnych stałych zabudów meblowych wraz z dostawą, montażem i podłączeniem sprzętu AGD, armatury kuchennej i wodno-kanalizacyjnej oraz oświetlenia, do przestrzeni biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51 UWAGA -WYMAGANIA W ZAKRESIE WIZJI LOKALNEJ (dotyczy obu części zamówienia) Zamawiający wymaga odbycia przez Wykonawcę obligatoryjnej wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia przed złożeniem oferty, pod rygorem odrzucenia oferty – zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 18) ustawy. Obowiązek przeprowadzenia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia oraz aktualnego stanu inwestycji, tj. budynku będącego w trakcie realizacji robót budowlanych, do którego mają zostać dostarczone i zamontowane meble. Na etapie prowadzenia postępowania obiekt znajduje się w fazie budowy, co oznacza możliwość występowania zmiennych uwarunkowań technicznych, organizacyjnych i logistycznych, mających bezpośredni wpływ na sposób wykonania zamówienia, w szczególności w zakresie:  rzeczywistych warunków transportu, rozładunku i wniesienia wyposażenia,  dostępności ciągów komunikacyjnych, wind, klatek schodowych oraz dróg dojazdowych,  koordynacji prac z innymi wykonawcami obecnymi na placu budowy,  istniejących ograniczeń wynikających z przepisów BHP obowiązujących na terenie budowy,  konieczności dostosowania harmonogramu dostaw i montażu do postępu robót budowlanych. Wizja lokalna ma na celu zapewnienie, że każdy Wykonawca pozyska pełną i porównywalną wiedzę o warunkach realizacji zamówienia, co ograniczy ryzyko błędnej kalkulacji ceny ofertowej, sporów na etapie realizacji umowy oraz konieczności wprowadzania zmian wynikających z niedoszacowania zakresu obowiązków logistycznych lub organizacyjnych. Wymóg ten jest podyktowany potrzebą zachowania zasady należytej staranności przy przygotowaniu oferty oraz ochroną interesu Zamawiającego poprzez zapewnienie realności, wykonalności i porównywalności ofert. Wizja lokalna służy również minimalizacji ryzyk związanych z bezpieczeństwem realizacji dostaw w czynnym placu budowy. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół lub potwierdzenie uczestnictwa podpisane przez przedstawiciela Zamawiającego. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej skutkować będzie uznaniem, że oferta została złożona bez wymaganej znajomości warunków realizacji zamówienia. W celu zgłoszenia się udział w wizji lokalnej, Wykonawcy zobligowani są do złożenia wniosku przez platformę, na której prowadzone jest postępowanie – w sposób opisany w pkt. 17.5 SWZ ( „Zadaj pytanie”) 2.2 Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39150000-8 Różne meble i wyposażenie 39130000-2 Meble biurowe 39131000-9 Regały biurowe 39121000-6 Biurka i stoły 39171000-1 Meble wystawowe 39711100-0 Chłodziarki i zamrażarki 39711310-5 Ekspresy do kawy 39713100-4 Zmywarki do naczyń 39721000-2 Urządzenia kuchenne 39713210-8 Pralko-suszarki 42113390-7 Urządzenia sanitarne 39113000-7 Usługi instalowania mebli 2.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dotyczący obu części) zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – osobny OPZ jest dla każdej z części postępowania - oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ – ze względu na swoją obszerność, są to osobne pliki.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Wyposażenie ruchome i zabudowy uzupełniające przestrzenie wystawiennicze i edukacyjnej” w podziale na 2 zadania
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia ruchomego i zabudów uzupełniających do przestrzeni wystawienniczych i edukacyjnych, w podziale na dwa zadania (dwie części): Zadanie nr. 1 Dostawa, montaż i rozmieszczenie wyposażenia meblowego w przestrzeniach biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51 Zadania 2 Wykonanie, dostawa i montaż indywidualnych, kompletnych stałych zabudów meblowych wraz z dostawą, montażem i podłączeniem sprzętu AGD, armatury kuchennej i wodno-kanalizacyjnej oraz oświetlenia, do przestrzeni biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51
Interne KennungMGW/4/2026- część 1
LosLOT-0002
TitelWyposażenie ruchome i zabudowy uzupełniające przestrzenie wystawiennicze i edukacyjnej w podziale na 2 zadania
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia ruchomego i zabudów uzupełniających do przestrzeni wystawienniczych i edukacyjnych, w podziale na dwa zadania (dwie części): Zadanie nr. 1 Dostawa, montaż i rozmieszczenie wyposażenia meblowego w przestrzeniach biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51 Zadania 2 Wykonanie, dostawa i montaż indywidualnych, kompletnych stałych zabudów meblowych wraz z dostawą, montażem i podłączeniem sprzętu AGD, armatury kuchennej i wodno-kanalizacyjnej oraz oświetlenia, do przestrzeni biurowych i uzupełniających do budynku administracyjnego, budynku technicznego i budynku okulistyki w siedzibie głównej Zamawiającego w Warszawie przy ul. Siennej 60/Śliskiej 51 UWAGA -WYMAGANIA W ZAKRESIE WIZJI LOKALNEJ (dotyczy obu części zamówienia) Zamawiający wymaga odbycia przez Wykonawcę obligatoryjnej wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia przed złożeniem oferty, pod rygorem odrzucenia oferty – zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 18) ustawy. Obowiązek przeprowadzenia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia oraz aktualnego stanu inwestycji, tj. budynku będącego w trakcie realizacji robót budowlanych, do którego mają zostać dostarczone i zamontowane meble. Na etapie prowadzenia postępowania obiekt znajduje się w fazie budowy, co oznacza możliwość występowania zmiennych uwarunkowań technicznych, organizacyjnych i logistycznych, mających bezpośredni wpływ na sposób wykonania zamówienia, w szczególności w zakresie:  rzeczywistych warunków transportu, rozładunku i wniesienia wyposażenia,  dostępności ciągów komunikacyjnych, wind, klatek schodowych oraz dróg dojazdowych,  koordynacji prac z innymi wykonawcami obecnymi na placu budowy,  istniejących ograniczeń wynikających z przepisów BHP obowiązujących na terenie budowy,  konieczności dostosowania harmonogramu dostaw i montażu do postępu robót budowlanych. Wizja lokalna ma na celu zapewnienie, że każdy Wykonawca pozyska pełną i porównywalną wiedzę o warunkach realizacji zamówienia, co ograniczy ryzyko błędnej kalkulacji ceny ofertowej, sporów na etapie realizacji umowy oraz konieczności wprowadzania zmian wynikających z niedoszacowania zakresu obowiązków logistycznych lub organizacyjnych. Wymóg ten jest podyktowany potrzebą zachowania zasady należytej staranności przy przygotowaniu oferty oraz ochroną interesu Zamawiającego poprzez zapewnienie realności, wykonalności i porównywalności ofert. Wizja lokalna służy również minimalizacji ryzyk związanych z bezpieczeństwem realizacji dostaw w czynnym placu budowy. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół lub potwierdzenie uczestnictwa podpisane przez przedstawiciela Zamawiającego. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej skutkować będzie uznaniem, że oferta została złożona bez wymaganej znajomości warunków realizacji zamówienia.
Interne KennungMGW/4/2026- część 2