See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zlokalizowanych na terenie Miasta Łodzi w sektorze Widzew.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zlokalizowanych na terenie Miasta Łodzi w sektorze Widzew – od dnia 1 lipca 2026 r. do dnia 30 czerwca 2030 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.62.2025