See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku w asortymencie i ilościach szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo – cenowym oraz wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 20 części.
Vorherige Bekanntmachung: 129814-2026
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywienie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 1 – Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywienie.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Leki różne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 2 – Leki różne.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Antybiotyki, insuliny i inne,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 3 – Antybiotyki, insuliny i inne,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Środki odurzające, substancje psychotropowe i prekursory I-R
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 4 –Środki odurzające, substancje psychotropowe i prekursory I-R
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 –Leki sercowo-naczyniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 5 –Leki sercowo-naczyniowe.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 –Żywienie doustne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 6 –Żywienie doustne
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 –Immunoglobulina ludzka anty-D 50 mcg/ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 7 –Immunoglobulina ludzka anty-D 50 mcg/ml
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 –Immunoglobulina ludzka anty-D 150 mcg/ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 8 –Immunoglobulina ludzka anty-D 150 mcg/ml.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m./ml.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 9 – Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m./ml.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 180 j.m./ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 10 - Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 180 j.m./ml,
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Immunoglobulina anty-D (Rh).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 11 - Immunoglobulina anty-D (Rh).
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Immunoglobuliny ludzkie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 12 - Immunoglobuliny ludzkie.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Albumina ludzka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 13 – Albumina ludzka.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Ludzki kompleks protrombiny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 14 – Ludzki kompleks protrombiny.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Heparyny drobnocząsteczkowe i inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 15 – Heparyny drobnocząsteczkowe i inne.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Karboksymaltoza żelazowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 16 – Karboksymaltoza żelazowa.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Płyny infuzyjne podstawowe - NaCl i inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 17 – Płyny infuzyjne podstawowe - NaCl i inne.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Płyny infuzyjne podstawowe - glukoza i inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 18 – Płyny infuzyjne podstawowe - glukoza i inne.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Płyny infuzyjne uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 19 – Płyny infuzyjne uzupełniające.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Substancje recepturowe i opakowania recepturowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku - 20 części. Część 20 - Substancje recepturowe i opakowania recepturowe.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/03/02/2026/cz 20