601761-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bauarbeiten für Schulgebäude – EXECUTIE LUCRARI pentru investitia "CONSTRUIRE, DOTARE SI DIGITALIZARE LICEU TEORETIC COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU DIN SATUL LUNCA CETATUII, COMUNA CIUREA, JUDETUL IASI "
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EXECUTIE LUCRARI pentru investitia "CONSTRUIRE, DOTARE SI DIGITALIZARE LICEU TEORETIC COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU DIN SATUL LUNCA CETATUII, COMUNA CIUREA, JUDETUL IASI "
Beschreibung: Lucrarile de executie ce fac obiectul contractului: "EXECUTIE LUCRARI pentru investitia "CONSTRUIRE, DOTARE SI DIGITALIZARE LICEU TEORETIC COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU DIN SATUL LUNCA CETATUII, COMUNA CIUREA, JUDETUL IASI ""– conform PTH atasat. De asemenea, lucrarile de mai sus trebuie facute cu respectarea obligatorie a tuturor cerintelor DNSH ("Do no significant harm”), astfel cum este prevăzut la Articolul 17 din Regulamentul (UE) 2020/852 privind instituirea unui cadru care să faciliteze investițiile durabile. Lucrarile sunt descrise in cadrul documentatiei tehnice atasate la nivel de PT. Operatorii economici vor putea solicita clarificari/informatii suplimentare privind documentatia de atribuire pana la termenul de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor astfel incat raspunsul autoritatii contractante sa fie transmis cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 5534 / 06.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1