2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury badawczej do jednostki organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do jednostki organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001