2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví harvestorovou technologií, harvestorovou technologií s použitím trakčního navijáku v porostech ve stáří 30 - 130 let, s nižším podílem vytěženého dříví v jednotlivých porostech a dále v dokončeném přibližování dříví vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na odvozní místo (OM), vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: 30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výchovné zásahy ÚP31, ÚP32, ÚP33
Beschreibung: Předmětem této části Veřejné zakázky je těžba dříví v probírkových porostech harvestorem kategorie 2 nebo 3, dokončené přibližování dříví vyvážecím prostředkem kategorie 2 nebo 3 s vytříděním sortimentů na odvozní místo, vše v podrobnostech uvedených v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1. část