See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrošni materijal i jednokratni operacijski setovi
Beschreibung: Predmet postupka javne nabave je Potrošni materijal i jednokratni operacijski setovi, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno Troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VN-01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hemostatici
Beschreibung: Grupa 1. Hemostatici
Interne Kennung: VN-01/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Jednokratni operacijski setovi I
Beschreibung: Grupa 2. Jednokratni operacijski setovi I
Interne Kennung: VN-01/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Jednokratni operacijski setovi II
Beschreibung: Grupa 3. Jednokratni operacijski setovi II
Interne Kennung: VN-01/2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Jednokratni operacijski setovi III
Beschreibung: Grupa 4. jednokratni operacijski setovi III
Interne Kennung: VN-01/2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Operacijske kape
Beschreibung: Grupa 5. Operacijske kape
Interne Kennung: VN-01/2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Plahte i podloge za operaciju
Beschreibung: Grupa 6. Plahte i podloge za operaciju
Interne Kennung: VN-01/2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Setovi za oftalmologiju
Beschreibung: Grupa 7. Setovi za oftalmologiju
Interne Kennung: VN-01/2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Jednokratni operacijski setovi IV
Beschreibung: Grupa 8. Jednokratni operacijski setovi IV
Interne Kennung: VN-01/2025-8
Los: LOT-0009
Titel: Kirurška samoljepljiva prekrivka
Beschreibung: Grupa 9. Kirurška samoljepljiva prekrivka
Interne Kennung: VN-01/2025-9