See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zeewolde Beleidsadviseur BW/MO
Beschreibung: We geven als Gemeente Zeewolde uitvoering aan de taken op het gebied van Beschermd Wonen (BW), Maatschappelijke Opvang (MO) en Maatschappelijke Zorg (MZ). De gemeente Zeewolde bevindt zich in een belangrijke overgangsfase na de overstap van de samenwerkingsregio Flevoland naar de regio Noord-Veluwe (NV). De bestuurlijke en beleidsmatige kaders voor de nieuwe inrichting van de Maatschappelijke Zorg en Beschermd Wonen zijn inmiddels grotendeels vastgesteld. De focus voor de komende periode ligt op de lokale uitvoering, de realisatie van concrete woon-zorgoplossingen, de politiek-bestuurlijke besluitvorming en het steviger positioneren van de gemeente Zeewolde binnen het nieuwe regionale netwerk. Tegelijkertijd start de gemeente Zeewolde in deze contractperiode met de werving van een permanente, interne beleidsmedewerker voor dit domein. De interim adviseur zal een cruciale rol spelen in het borgen van de continuïteit en zal op termijn zorgdragen voor een warme en zorgvuldige overdracht naar de nieuwe vaste medewerker. Taken en verantwoordelijkheden: Optreden als leidend procesbegeleider: voor de realisatie een woon-zorg oplossing(en) en o.a. het trekken van de herstructurering van een van de woon-zorg oplossingen. Beleid & Politiek-Bestuurlijke besluitvorming: mbt o.a. het vastgestelde regionale beleidsplan MZ en de doorvertaling hiervan naar een lokaal uitvoeringsplan. Het opstellen van een concreet advies en vervolgaanpak van de uitkomsten van de Ethos-telling. Regionale positionering, Invlechting & Samenwerking: het steviger en herkenbaarder positioneren van de belangen en de praktijk van de gemeente Zeewolde binnen de netwerken en overlegstructuren van de nieuwe regio Noord-Veluwe. Afronding Invlechting: Het verder oppakken en operationaliseren van de resterende 50% van de invlechting (o.a. Veilig Thuis en de vrouwenopvang in Flevoland). GEM (Ecosysteem Mentale Gezondheid): Samen optrekken om de inzet op het GEM optimaal te verdelen en eventuele overlap te stroomlijnen. Complexe Casuïstiek: Samenwerken met de PGA-expert (Cheryl) om te komen tot een gedegen voorstel voor een casusregisseur voor complexe casuïstiek.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000