2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerautomaten
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie, inbedrijfstelling en het meerjarig onderhoud en beheer van circa 45 cashless, ticketloze en zonnestroom gedreven straatparkeerautomaten, met een optie tot uitbreiding van 15 automaten in het stationsgebied (totaal maximaal 60), onder gelijke condities. op locaties in de gemeente Meppel. 60
Interne Kennung: AL26156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38730000 Parkuhren, 51214000 Installation von Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
601795-2026 - Competition
Netherlands – Time registers and the like; parking meters – Parkeerautomaten
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Parkeerautomaten
Internal identifier: AL26156
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38700000 Time registers and the like; parking meters
Additional classification (cpv): 38730000 Parking meters, 51214000 Installation services of parking meter equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging
601795-2026 - Licitación
Países Bajos – Registradores de asistencia y contadores similares; parquímetros – Parkeerautomaten
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloParkeerautomaten
Identificador internoAL26156
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38700000 Registradores de asistencia y contadores similares; parquímetros
Clasificación adicional (cpv): 38730000 Parquímetros, 51214000 Servicios de instalación de equipos de parquímetros
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesVerlenging
Interne identificatiecode: AL26156
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38700000 Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters
Aanvullende classificatie (cpv): 38730000 Parkeermeters, 51214000 Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging