2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/107/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001