2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrolní a dohlédací činnost a běžná údržba na železničním svršku a spodku kolejiště vleček ČEZ a EGT.
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody s jediným Dodavatelem obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek spočívající v poskytování služeb s obdobným předmětem plnění týkající se provádění kontrolní a dohlédací činnosti a běžné údržby a oprav na železničním svršku a spodku kolejiště vleček elektráren ČEZ a EGT, v souladu se zákonem č. 266/1994 Sb. o drahách, v platném znění a v souladu s prováděcími předpisy s tímto zákonem souvisejících a dále v souladu s vyhláškou Ministerstva dopravy č.177/1995 Sb., kterou se vydává stavební a technický řád drah, v platném znění, a to za účelem zajištění bezpečného a bezporuchového provozu na kolejišti vleček.
Interne Kennung: N006/24/V00017472
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci v části 1 Pokyny pro dodavatele, čl. 26. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, konkrétně změnu ceny. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci v části 3 - Návrh smlouvy.