See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung: 305939-2026
Interne Kennung: DZP-271-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Sterylizator gazowy z abatorem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.1
Los: LOT-0004
Titel: 4.Analizatory tlenku azotu
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Aparat do badań urodynamicznych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Aparat do diagnostyki metodą oscylacyjną
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Aparat do echokardiografii
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.7
Los: LOT-0015
Titel: 15.Aparaty do tlenoterapii
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.15
Los: LOT-0019
Titel: 19.Aparat EMG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.19
Los: LOT-0022
Titel: 22.Aparat RTG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.22
Los: LOT-0028
Titel: 28.Centrale monitorowania
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.28
Los: LOT-0030
Titel: 30.Covery do stacji dokujących
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.30
Los: LOT-0032
Titel: 32.Dermatom elektryczny z siatkownicą
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.32
Los: LOT-0033
Titel: 33.Fakoemulsyfikator
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.33
Los: LOT-0036
Titel: 36.Gastrolyzer
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.36
Los: LOT-0051
Titel: 51.Lampy dermatologiczne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.51
Los: LOT-0053
Titel: 53.Laryngoskop
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.53
Los: LOT-0054
Titel: 54.Laser CO2
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.54
Los: LOT-0055
Titel: 55.Lasery diodowe
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.55
Los: LOT-0056
Titel: 56.Laser do dróg łzowych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.56
Los: LOT-0057
Titel: 57.Laser frakcyjny CO2
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.57
Los: LOT-0058
Titel: 58.Laser okulistyczny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.58
Los: LOT-0060
Titel: 60.Laser diodowy do fotokoagulacji siatkówki
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.60
Los: LOT-0061
Titel: 61.Laser mikropulsowy do cyklofotokoagulacji
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.61