601834-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bauaufsicht – Servicii de supervizare a lucrărilor de construcții pentru obiectivul: ”Creșterea eficienței energetice la Spitalul Judeţean de Urgență Bistriţa – sediu central Bd. G-ral Grigore Bălan, nr.43”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de supervizare a lucrărilor de construcții pentru obiectivul: ”Creșterea eficienței energetice la Spitalul Judeţean de Urgență Bistriţa – sediu central Bd. G-ral Grigore Bălan, nr.43”
Beschreibung: Scopul achizitiei este furnizarea serviciilor de Asistenţă Tehnică către Autoritatea Contractantă (AC), sub forma serviciilor de supervizare a lucrărilor pentru implementarea contractului de proiectare si execuţie aferent obiectivului: ”Creșterea eficienței energetice la Spitalul Judeţean de Urgență Bistriţa – sediu central Bd. G-ral Grigore Bălan, nr.43”. Notă: AC va răspunde la solicitările de clarificări cu 11 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Conform art. 160 din Legea 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, obligația AC de a răspunde la solicitările de clarificări este condiționată de transmiterea solicitărilor de clarificări cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4347550/2023/25771/I2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform Caiet de sarcini și documentație atașată. Obiectul contractului supus achiziției este furnizarea serviciilor de Asistenţă Tehnică către Autoritatea Contractantă (AC), sub forma serviciilor de supervizare a lucrărilor pentru implementarea contractului de proiectare si execuţie aferent obiectivului: ”Creșterea eficienței energetice la Spitalul Judeţean de Urgență Bistriţa – sediu central Bd. G-ral Grigore Bălan, nr.43”.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten