2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloudomgeving en MS licenties
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, inrichten, beheren en doorontwikkelen van een veilige, betrouwbare en schaalbare cloud- en werkplekomgeving voor Stimulus, inclusief het leveren en beheren van Microsoft 365 E5-licenties. -
Interne Kennung: C2370258
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Title: Cloudomgeving en MS licenties
Internal identifier: C2370258
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -