2. Verfahren
Verfahren
Titel: (DFP.271.158.2026.AMW) Dostawa produktów leczniczych do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.158.2026.AMW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Abataceptum - 90 sztuk
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Nitisinonum - 20 opakowań
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Tafamidisum - 120 opakowań
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Mavacamtenum - 20 opakowań ; 2. Mavacamtenum - 50 opakowań ; 3. Mavacamtenum - 50 opakowań ; 4. Mavacamtenum - 130 opakowań
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Peginterferon alfa-2a - 8 000 sztuk ; 2. Peginterferon alfa-2a - 1 000 sztuk
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: 1. Pomalidomidum - 30 opakowań ; 2. Pomalidomidum - 200 opakowań ; 3. Pomalidomidum - 40 opakowań ; 4. Pomalidomidum - 50 opakowań
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Vincristini sulphas - 1300 sztuk
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: 1. Sunitinibum - 5 600 sztuk ; 2. Sunitinibum - 7 056 sztuk ; 3. Sunitinibum - 2 800 sztuk
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. Capecitabinum - 500 opakowań ; 2. Capecitabinum - 2 800 opakowań
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: 1. Oxaliplatinum - 200 sztuk ; 2. Oxaliplatinum - 200 sztuk ; 3. Oxaliplatinum - 3 000 sztuk
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: 1. Bortezomibum - 1 600 sztuk
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: 1. Vedolizumabum - 250 opakowań ; 2. Vedolizumabum - 1 080 opakowań
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: 1. Alpelisibum - 60 opakowań
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: 1. Sorafenib - 200 opakowań
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: 1. Binimetinibum - 100 opakowań
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: 1. Lenalidomide - 1 500 opakowań ; 2. Lenalidomide - 1 500 opakowań ; 3. Lenalidomide - 300 opakowań ; 4. Lenalidomide - 200 opakowań
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: 1. Pegaspargasum - 20 opakowań
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: 1. Lamivudine - 220 opakowań
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: 1. Glecaprevirum + Pibrentasvirum - 360 opakowań
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: 1. Apomorphini hydrochloridum hemihydricum - 450 opakowań
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: 1. Enzalutamidum - 600 opakowań
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: 1. Ribociclibum - 540 opakowań ; 2. Ribociclibum - 1 800 opakowań
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: 1. Zoledronic acid - 4 500 sztuk
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: 1. Anifrolumabum - 500 opakowań
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: 1. Daratumumabum - 2 800 sztuk
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: 1. Bimekizumabum - 150 opakowań ; 2. Bimekizumabum - 1000 opakowań ; 3. Bimekizumabum - 40 opakowań
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: 1. Trabectedinum - 360 sztuk ; 2. Trabectedinum - 60 sztuk
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: 1. Cyclophosphamidum - 50 sztuk ; 2. Cyclophosphamidum - 200 sztuk ; 3. Cyclophosphamidum - 2 000 sztuk
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: 1. Inclisiranum - 180 opakowań
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: 1. Carmustine - 100 sztuk
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: 1. Mitoxantronum - 30 sztuk
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: 1. Immunoglobulina końska przeciw ludzkim limfocytom T (eATG) 50 mg/ml - 100 sztuk
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: 1. Białko C z osocza ludzkiego oczyszczone za pomocą mysich przeciwciał monoklonalnych - 15 sztuk
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: 1. Fludarabini phosphas - 1 080 sztuk
Interne Kennung: Część 34