601860-2026 - Ergebnis
Schweden – Schneeräumung – Snöröjning och halkbekämpning Dorotea samhälle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snöröjning och halkbekämpning Dorotea samhälle
Beschreibung: Dorotea kommun avser att upphandla snöröjning och halkbekämpning, och tillhörande tjänster för Dorotea samhälle. Den upphandlande myndigheten inbjuder er att lämna anbud i enlighet med tillhörande dokument och bilagor. Välkommen med ert anbud. Vänligen observera: Under veckorna 27 till 33 kan svar på ställda frågor dröja, på grund av semester. Annonseringstiden är satt med hänsyn till detta.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134757:Lot:1