601877-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wasserzähler – Vízmérő szállítás DN15 konszignációs raktár
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vízmérő szállítás DN15 konszignációs raktár
Beschreibung: Az EKR002282202023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére két részben” tárgyban létrehozott Dinamikus Beszerzési Rendszer 1. részében - DBR ivóvíz mennyiségmérők szállítása DN15-DN40 átmérő - történő közbeszerzés megvalósítása „Vízmérő szállítás DN15 konszignációs raktár” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 2023/S 245-72909 számon 2023.12.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében. Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.12.19. Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként Ajánlatkérő a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező keretszerződéstervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN15mm átmérőben” Ajánlatkérő részére. A szerződés időtartama alatt a tervezett beszerzési mennyiség: DN15/PN16 vízmérő 20 000 db, melyből AK 14 000 db-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 darab keretmennyiségben. Ajánlatkérő a teljes keretmennyiség 70%-ára, azaz 14 000 darabra vállal lehívási kötelezettséget. Amennyiben Ajánlatkérő által a keretszerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a keretszerződéses időszak meghosszabbítható.
Vorherige Bekanntmachung: 772909-2023
Interne Kennung: EKR000884022026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempont: legalacsonyabb összegű ellenszolgáltatás
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként AK a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező keretszerződés tervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN15mm átmérőben” AK részére. A szerződés időtartama alatt a tervezett beszerzési mennyiség DN15/PN16 vízmérő 20 000 db, melyből AK 14 000 db-ra vállal lehívási kötelezettséget. AK a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 darab keretmennyiségben. AK a teljes keretmennyiség 70%-ára, azaz 14 000 darabra vállal lehívási kötelezettséget. Amennyiben AK által a keretszerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a keretszerződéses időszak meghosszabbítható. AK tájékoztatja AT-ket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összmennyisége- – a keretszerződés 12 hónapos határozott időtartamának lejártát megelőzően- eléri a teljes keretmennyiséget (keretmennyiség kimerülése) és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. AK a keretmennyiség kimerülésének tekinti azt az esetet is, amennyiben a keretmennyiség fennmaradó értéke már nem nyújtana fedezetet további egyedi megrendelés ellenszolgáltatásának kiegyenlítéséhez. A szerződés teljesítése keretében a nyertes AT fő kötelezettsége, hogy a szerződés hatálya alatt az egyedi megrendelések alapján, a fent rögzített keretmennyiségen belül a KD-ban részletezett, megadott tervezett induló konszignációs készlet szerinti mennyiségeinek szállítását és konszignációs raktározását, végezze. A teljesítés helyszíne: 1044 Budapest, Váci út 102. (Központi Anyag Raktár) További részletes műszaki információ a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban található.
Interne Kennung: EKR000884022026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: AK a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti 20 000 darab keretmennyiségben. AK a teljes keretmennyiség 70%-ára, azaz 14 000 darabra vállal lehívási kötelezettséget. Amennyiben AK által a szerződés 12 hónapos időtartama alatt nem kerül lehívásra a teljes keretmennyiség, úgy egyoldalú ajánlatkérői nyilatkozattal további 6 hónappal a szerződéses időszak meghosszabbítható.