2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 2595 Raamovereenkomst vervangen en nieuwbouw VRI 2026 - 2030
Beschreibung: Procedure Deze inschrijvingsleidraad betreft een Europese openbare procedure, conform de ARW 2016, hoofdstuk 2, aangaande het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregelinstallaties inclusief 15 jaar onderhoud. Motivering bij keuze aanbestedingsprocedure/-vorm: Voor deze aanbesteding heeft de Aanbestedende dienst gekozen voor de openbare procedure. Dit houdt in dat de beoordeling van de geschiktheid van de Inschrijver én de beoordeling van de Inschrijving in één aanbestedingsfase zal plaatsvinden. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: Het aantal te verwachten Inschrijvers (potentiële marktpartijen) ligt relatief laag vanwege het specialistische karakter van het voorwerp van de opdracht, nabij het minimum aantal te selecteren Inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet-openbare procedure. Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere kosten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst, mede gelet op de langere doorlooptijd van de aanbestedingsprocedure. Gunningscriterium Het gunningscriterium voor het bepalen van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) is op basis van de laagste prijs met inachtneming van het gestelde in § 2.13.(CO2) van de inschrijfleidraad. De opdracht wordt gegund aan 2 inschrijvers met de laagste prijs. De afzonderlijke deelopdrachten worden naar ongeveer gelijke grootte en ongeveer gelijke aantallen, zoveel mogelijk om en om, verleend. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het leveren, aanbrengen, aansluiten en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregeltoestellen; b. het leveren, aanbrengen en aansluiten van straatmeubilair (mastmateriaal,verkeerslantaarns, ed.); c. het leveren, aanbrengen en aansluiten van bekabeling; d. het leveren, aanbrengen en aansluiten van detectie; e. het verwijderen van verschillende onderdelen van bestaande verkeersregelinstallaties; f. het laten aanbrengen of overzetten van een communicatie- en/of energieaansluiting; g. het leveren van de revisietekening; h. het leveren van de documentatie van het verkeersregeltoestel en overige zaken; i. Het verzorgen van het FCB en ITF bestanden t.b.v. het in de keten opleveren van de I-VRI's. j. het uitvoeren van correctief- en preventief technisch onderhoud aan de geleverde verkeersregelinstallatie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1 verlenging van 2 jaar