See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu zgodnie z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 364917-2026
Interne Kennung: SZP.382.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych do oznaczenia morfologii krwi, retikulocytów, płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatorów na okres 24 m-cy.
Beschreibung: Zadanie 1 - Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych do oznaczenia morfologii krwi, retikulocytów, płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatorów na okres 24 m-cy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696200 Reagenzien für Bluttests, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48823000 Dateiverwalter, 38434560 Chemische Analysegeräte, 38434520 Blutanalysegeräte, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dzierżawa aparatu do alergologii, dostawa odczynników do aparatu do alergologii na okres 24 m-cy
Beschreibung: Zadanie 2: Dzierżawa aparatu do alergologii, dostawa odczynników do aparatu do alergologii na okres 24 m-cy
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Krążki do ozn. lekowraż. krążki diag. paski gradientowe, saszetki do wytw. atmosfery beztl., mikroaerofinej i C02,zestawy do identyf. drobn. oraz testy lateksowe- okres 24 m-cy
Beschreibung: Zadanie 3: Krążki do ozn. lekowraż. krążki diag. paski gradientowe, saszetki do wytw. atmosfery beztl., mikroaerofinej i C02,zestawy do identyf. drobn. oraz testy lateksowe- okres 24 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dostawą podłoży hodowlanych i odczynników na okres 24 m-cy
Beschreibung: Zadanie 4 - Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dostawą podłoży hodowlanych i odczynników na okres 24 m-cy
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa podłoży mikrobiologicznych na okres 24 m-cy
Beschreibung: Zadanie 5 - Dostawa podłoży mikrobiologicznych na okres 24 m-cy
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: Dostawa podłoży do analizy mikrobiologicznej próbek powietrza na okres 24 m-cy.
Beschreibung: Zadanie 6: Dostawa podłoży do analizy mikrobiologicznej próbek powietrza na okres 24 m-cy.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa odczynników i testów immunochromatograficznych na okres 24 m-cy
Beschreibung: Zadanie 7 - Dostawa odczynników i testów immunochromatograficznych na okres 24 m-cy
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Zakup odczynników i dzierżawa systemu analitycznego do badania ogólnego moczu i elementów upostaciowanych moczu na okres 24 m-cy.
Beschreibung: Zadanie 8 - Zakup odczynników i dzierżawa systemu analitycznego do badania ogólnego moczu i elementów upostaciowanych moczu na okres 24 m-cy.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Zestaw do pobrania w kierunku owsika ludzkiego na okres 24 m-cy.
Beschreibung: Zadanie 9 - Zestaw do pobrania w kierunku owsika ludzkiego na okres 24 m-cy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung