601884-2026 - Ergebnis
Slowenien – Straßentransport/-beförderung – Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let
Beschreibung: Predmet naročila je Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let. Vključeni naročniki: OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ Valentina Vodnika in OŠ Vič.
Interne Kennung: JN 7560-26-600005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506279