2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de ophaling en verwerking van KGA van de recyclageparken Interza en Incovo
Beschreibung: Deze opdracht betreft de inzameling en de verwerking van het klein gevaarlijk afval binnen de Intercommunales Interza en Incovo. Deze dienstverlening kadert binnen de aanvaardingsplicht van huishoudelijk verpakkingsafval door Fost Plus, overeenkomstig het Samenwerkingsakkoord. Daartoe heeft de aanbestedende overheid een overeenkomst afgesloten met Fost Plus, de erkende organisatie voor huishoudelijk verpakkingsafval. Fost Plus zal ook instaan voor de vergoeding van de prestaties met betrekking tot het verpakkingsgedeelte van de gevaarlijke afvalstromen die door de dienstverlener worden geleverd in het kader van deze opdracht.
Interne Kennung: 2026/YVDP/INTERZA-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: de inzameling en de verwerking van TLV (Technisch Lege Verpakkingen)
Beschreibung: Deze grote categorie vormt een afzonderlijk perceel van de opdracht. De aanwezigheid van residu moet nagenoeg onbestaand zijn om recyclage van deze fracties bij recyclagebedrijven mogelijk te maken: Verpakkingen die geen residu meer bevatten, met uitzondering van sporen in de vorm van druppels (voor vloeistoffen) of opgedroogde resten die vergelijkbaar zijn met een verffilm die aan de binnenwanden kleeft. De TLV (Technisch Lege Verpakkingen) zijn verpakkingen afkomstig van gevaarlijk afval en worden onderverdeeld in drie afzonderlijke categorieën. • Code 1: Lege KGA-verpakkingen en afneembare onderdelen van kunststof • Code 2: Lege KGA-verpakkingen en afneembare onderdelen van metaal • Code 3: Lege plastic verfpotten op waterbasis Recyclage is hier als "optioneel" aangeduid: Van de opdrachtnemer wordt een daadwerkelijke recyclage van de TVE (Te Verwijderen Elementen) verwacht, wat een niet te verwaarlozen gunningscriterium van deze opdracht vormt. De opdrachtnemer mag echter ook een prijsvoorstel indienen voor de verwerking via energetische valorisatie van deze stroom, indien recyclage niet mogelijk blijkt. De verwerkingsoplossing zal ten opzichte van de recyclageoplossing benadeeld worden bij het gunningscriterium dat verband houdt met innovatie. Deze drie categorieën zijn technisch recycleerbaar. Er wordt aan de opdrachtnemer voorgesteld om een prijs op te nemen zowel voor de specifieke behandeling (zoals voorbehandeling of meeverbranding) als voor de energetische valorisatie, én een prijs voor de recyclage van deze materialen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: de inzameling en de verwerking van AKGA (Ander Klein Gevaarlijk Afval)
Beschreibung: Deze grote categorie vormt een afzonderlijk perceel binnen de opdracht. Ze bestaat uit andere gevaarlijke huishoudelijke afvalstoffen die niet leeg zijn. Hieronder vallen onder andere verpakkingen die nog product bevatten, alsook gevaarlijk afval zonder verpakking. • Code 4: Verven op waterbasis • Code 5: Verven, vernissen, lakken op solventbasis • Code 8: Aerosols • Code 9: Niet-hervulbare gasflessen • Code 10: Lachgasflessen N²O • Code 11: Onderhoudsproducten • Code 12: Zuren, basen en zouten • Code 13: Fytosanitaire producten • Code 14: Solventen • Gevaarlijke producten zonder verpakking (brandblussers, röntgenfoto’s, oliefilters, gaspatronen, spuiten, kwik, loodaccu’s, pur spuitbussen, onbekende stoffen, niet-conform aangetroffen afvalstoffen: zoals spillkits, losse asbest, torpedo gasflessen, vetscheiderresidus,…) • De volledige lijst, aangevuld door de intercommunale, is opgenomen in bijlagen C en H.
Interne Kennung: 2