2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż kontrastowych oznaczeń stopni schodów w ramach projektu "Akademia Łomżyńska dostępna plus"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż kontrastowych oznaczeń stopni schodów: nakładki antypoślizgowe ok. 196 mb (+/- 10% - podane ilości i długości zostały określone wstępnie i orientacyjnie) w 4 budynkach uczelni (w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia). Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: KZp.2730.6.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. ). 2. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia - procedura odwrócona. 3. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 4. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty zgodnie ze wzorem Formularza ofertowego (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z ofertą składa: 4.1 Jednolity europejski dokument zamówienia (JEDZ) – oświadczenie Wykonawcy stanowiące wstępne potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia, tymczasowo zastępujące podmiotowe środki dowodowe, szczegółowy opis wymagań zamawiającego w zakresie składanego dokumentu zawarty został w SWZ. 4.2 Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia – załącznik nr 4 do SWZ potwierdzający na dzień składania ofert brak podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia nr 833/2014 w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 4.3 Przedmiotowe środki dowodowe tj.: 4.3.1 wizualizację kontrastowych oznaczeń stopni schodów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia 4.3.2 projekt graficzny kontrastowych oznaczeń schodów zgodny z opisem przedmiotu zamówienia jednego docelowego planu tyflograficznego z udźwiękowieniem oraz pętlą indukcyjną w słuchawce dla osób słabosłyszących (montowanego na ścianie), 4.3.3 karty katalogowe produktu i karty katalogowe podklejenia. 5. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnych baz, o ile w ofercie wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 6. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt. 5, zamawiający żąda od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. Wymóg dotyczy również osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego czy osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach. 7. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeżeli dotyczy – załącznik nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. 8. Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – dotyczy wyłącznie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie, z którego wynika, który zakres zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy. 9. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 9.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 9.2. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia należy złożyć wraz z ofertą pełnomocnictwo, które zawiera w szczególności postępowanie o udzielenie zamówienie publicznego, którego dotyczy, wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania. 9.3. Wszelkie rozliczenia finansowe odbywać się będą wyłącznie z ustanowionym Liderem. 9.4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia solidarnie odpowiadają za realizację zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż kontrastowych oznaczeń stopni schodów w ramach projektu „Akademia Łomżyńska dostępna plus”