601920-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – „Sukcesywna dostawa szczepionek weterynaryjnych dla dużych zwierząt do Katedry Rozrodu Zwierząt z Kliniką i Polikliniki Weterynaryjnej ”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Sukcesywna dostawa szczepionek weterynaryjnych dla dużych zwierząt do Katedry Rozrodu Zwierząt z Kliniką i Polikliniki Weterynaryjnej ”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa szczepionek weterynaryjnych dla dużych zwierząt do Katedry Rozrodu Zwierząt z Kliniką i Polikliniki Weterynaryjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung242261-2026
Interne Kennung149/2026/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001