2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatury medycznej (pompy infuzyjne z akcesoriami) wraz z konserwacją urządzeń po okresie gwarancji dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej (pompy infuzyjne z akcesoriami) wraz z konserwacją urządzeń po okresie gwarancji dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, która jest podzielona na 6 zadań: 1) Zadanie nr 1 – Zestaw pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi, 2) Zadanie nr 2 – Zestaw pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi, 3) Zadanie nr 3 – System do zarządzania infuzją, 4) Zadanie nr 4 – Konserwacja urządzeń z zadania 1, 2, 3, 5) Zadanie nr 5 – Pompa infuzyjna strzykawkowa, 6) Zadanie nr 6 – Sukcesywne dostawy akcesoriów do pomp z w/w zadań. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Zał. nr 1A do SWZ – Formularz cenowy, 2) Zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, 3) Zał. nr 3A do SWZ – Projekt umowy na dostawę sukcesywną (dotyczy zadań 1-3, 5), 4) Zał. nr 3B do SWZ – Projekt umowy na dostawę sukcesywną (dotyczy zadania 6), 5) Zał. nr 3C do SWZ – Projekt umowy na konserwację urządzeń (dotyczy zadania 4). Załącznik nr 1A i 1B do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1B do SWZ- OPZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.). 6. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 9. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie z zadania nr 1, 2, 3 jest finansowane z projektu w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego - umowa nr 6/13/44/2025/24/116. Zamówienie z zadania nr 4, 5, 6 jest finansowane ze środków własnych Zamawiającego.
Interne Kennung: D10.251.65.C.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001