See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer 2026-2031
Beschreibung: De Provincie Limburg besteedt een overeenkomst aan voor touringcarvervoer voor diverse ritten, zoals dagritten, brengen/halen en meerdaagse reizen, zowel binnen Nederland als incidenteel daarbuiten. Door deze rittypen te onderscheiden, kunnen inschrijvers gerichter en risicobewust prijzen aanbieden. De vraag naar busvervoer varieert jaarlijks, met een piek in het eerste en vierde jaar van de statenperiode door extra werkbezoeken. De contractduur wordt afgestemd op het coalitieakkoord. Het vervoer wordt voornamelijk gebruikt door basisschoolleerlingen, provinciale medewerkers en burgers, waarbij het merendeel korte, eendaagse ritten betreft.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Busvervoer 2026-2031
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Busvervoer 2026-2031
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60172000 Alquiler de autobuses y autocares con conductor
5. Lote
Lote: LOT-0000