601960-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Brokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
BeschreibungAanbesteder is op zoek naar een Broker onder een Raamovereenkomst met één partij voor het werven, selecteren, invullen en administratief verwerken van specialistische rollen en profielen voor hoger opgeleide professionals voor de tijdelijke vervulling van technische en/of strategische, beleidsmatige, project- of programmatige functies. Zie de Inschrijvingsleidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNa de initiële duur van 2 jaar kan de raamovereenkomst 4 x voor de duur van 1 jaar verlengd worden.