See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w sezonie styczeń-marzec 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych – zamówienie w 6 częściach. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia na podstawie art.214 ust.1 pkt 7 zamówienia z wolnej ręki w zakresie zimowego utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów oraz chodników przy drogach powiatowych. Zamówienie, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 może polegać na przedłużeniu okresu obowiązywania umowy, zwiększeniu zakresu realizowanego zamówienia, zawarcie umowy dotyczącej nowego zamówienia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Wartość wspomnianego zmówienia nie przekroczy 100% wartości zamówienia podstawowego i została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienie zostanie udzielone z takim samym zakresem usług oraz na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe.
Vorherige Bekanntmachung: 690598-2024
Interne Kennung: ZP.271.34.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 1: - Rewa - Mosty - Mechelinki - promenada w Rewie - chodniki przy ul. Morskiej od pętli autobusowej do ul. Koralowej – Rewa - chodnik ul. Morska i Gdyńska (Rewa – Mosty) odcinek ok. 3,5 km - chodniki przy ul. Gdyńskiej - Mosty - cały chodnik Mosty – Pierwoszyno (do pierwszych zabudowań) - chodniki przy ul. Szkolnej od skrzyżowania z ul. Gdyńską do pętli autobusowej w Mechelinkach - chodniki przy drogach gminnych - place gminne i parkingi urządzone na terenie Rewy, Mostów i Mechelinek - ścieżka rowerowa – od granicy Gminy Puck do ul. Rumskiej w Kosakowie
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (1)
Los: LOT-0002
Titel: Rejon 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 2: - Pierwoszyno - Kosakowo - cały chodnik Kosakowo - Dębogórze - chodniki przy ul. Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie - ul. Żeromskiego i Wiejska (Kosakowo–Pogórze) odcinek ok. 5,5 km - ścieżka pieszo – rowerowa Kosakowo- Pierwoszyno odcinek ok. 1,4 km - chodnik ul. Kaszubska Pierwoszyno - chodniki przy drogach gminnych - place gminne i parkingi urządzone na terenie Pierwoszyna, Kosakowa - ścieżka rowerowa w Pierwoszynie od placu zabaw do klifu w Mechelinkach
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (2)
Los: LOT-0003
Titel: Rejon 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 3: - Pogórze - ścieżka pieszo – rowerowa Kosakowo – Pogórze (do galerii Szperk) ul. Derdowskiego - chodnik na ul. Szkolnej od ronda przy ul. Płk. Dąbka w Pogórzu - chodniki przy drogach gminnych - place gminne i parkingi urządzone gminne na terenie Pogórza
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (3)
Los: LOT-0004
Titel: Rejon 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 4: - Suchy Dwór - chodniki przy drogach gminnych - place gminne i parkingi urządzone na terenie Suchego Dworu
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (4)
Los: LOT-0005
Titel: Rejon 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 5: - Dębogórze - Dębogórze Wybudowanie - Kazimierz - chodniki przy drogach gminnych - place gminne i parkingi urządzone na terenie Dębogórze Wybudowania, Dębogórze Kazimierza - chodniki na skrzyżowaniach i przy wymienionych poniżej drogach powiatowych: • ul. Pomorska od ulicy Chmielnej do pętli autobusowej – Dębogórze • ul. Kwietniowa Kazimierz
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (5)
Los: LOT-0006
Titel: Rejon 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa terenów gminnych - zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników, placów, parkingów urządzonych oraz chodników przy drogach powiatowych w Rejonie 6: Główne drogi przejazdowe Gminy Kosakowo (tylko wymienione) a) Droga publiczna Kazimierz-Dębogórze-Kosakowo (ul. Kwietniowa – Pomorska - Chrzanowskiego) b) u. Chmielna/Paska Suchy Dwór/Dębogórze c) ul. Szkolna w Pogórzu d) ul. Derdowskiego Pogórze/Kosakowo e) ul. Kościuszki w Pogórzu f) ul. Rzemieślnicza w Kosakowie g) ul. Gryfa Pomorskiego h) ul. Chrzanowskiego w Kosakowie i) ul. Pomorska w Dębogórzu j) ul. Kwietniowa w Kazimierzu
Interne Kennung: ZP.271.34.2024 (6)